sobota, 9 kwietnia 2011

Benefis Pazury

Cezary Pazura obchodzi w tym roku 25lecie pracy artystycznej. Szmat czasu.
Tak się złożyło, że jeden z jego benefisów z tej okazji miał miejsce w katowickim Spodku, a mi udało się na niego załapać.
Do wspólnego występu udało mu się namówić m.in. Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Jerzego Kryszaka, Marcina Dańca, a całość prowadził Piotr Bałtroczyk - klasa sama w sobie. Sam powyższy zestaw sugeruje, że zabawa była przednia, co potwierdzam, jako uczestnik tego wydarzenia :)
Powstały zestaw zdjęć jest całkiem obszerny, ale nie będę ich tutaj wszystkich umieszczał, na początku zaczniemy oczywiście od samego jubilata:


piątek, 8 kwietnia 2011

Masakra jakaś..

Wiem, że już czekacie na kilka zdjęć z benefisu Cezarego Pazury, ale jeszcze pomęczę Was zdjęciami z koncertu z Zabrza. Doparł mnie chwilowy (taką mam nadzieję:) chroniczny brak czasu. I tak jestem tydzień do tyłu, więc mogę być więcej :)

i kolega prawie-po-fachu:

po co ta taśma? ;>

Swoją drogą przed koncertem zostaliśmy uprzedzeni, że będzie TVS i ostrzeżeni, że mamy się tak zachowywać, aby im nie przeszkadzać w nagraniach. Ale tutaj sytuacja była wyjątkowa, Kabaret Młodych Panów zszedł ze sceny i podszedł to pierwszego rzędu, aby zintegrować się z publicznością, to gdzie ja się niby miałem podziać ;)
Widział może ktoś relację z tego koncertu w TVS? Jeśli gdzieś przemknie Wam postać przypominająca żółwika, to będę ja. Z moim wielkim plecakiem :D