sobota, 3 listopada 2012

Odreagowując

A miało być tak pięknie... miały być samochody, kobiety, lotnisko, pustynia, skałki, konie nawet miały być (te żywe, nie mechaniczne) i mnóstwo innych ciekawych pomysłów miało być... a dokładniej tych pomysłów miało być 12, czyli tyle, ile miesięcy w roku, ile kartek kalendarza jednej z najpiękniejszych marek samochodów na tym kontynencie. To wszystko miało być dzisiaj i przez kolejne parę dni.
Ale po kolei: Artura poznałem przy okazji fotograficznego flash mob'a, którego zorganizował z przyjaciółmi jakoś w połowie 2010 roku w centrum Katowic. Artur Nyk jest zawodowym fotografem działającym głównie na polu reklamy (jakby ktoś go nie znał, to pozna tutaj). Od tamtego czasu zdarza się, że asystuję przy jego sesjach (głównie noszę sprzęt i rozwijam kable ;p ) Tydzień temu Artur zadzwonił i powiedział, że będzie robił kalendarz dla 'jednej z najpiękniejszych marek samochodów na tym kontynencie' :) i zapytał czy mam czas, żeby wziąć w tym udział. Pfff, ja miałbym nie mieć? Dla dwunastu piękności, od sportowego roadster'a po agresywne SUV'y zawsze znajdę czas! Ale już wtedy wspomniał, że są trudności z dogadaniem się z przedstawicielami firmy.
Wczoraj zadzwonił, że z powodu ich wymagań co do umowy i kilku aspektów prawnych nie zgodził się na przedstawione warunki i cały projekt wzięło w łeb :( W sumie dziwiłem się co za firma zabiera się za kalendarz dopiero w listopadzie, ale przecież nie takie rzeczy się robiło w ps'ie i byle śnieg nie przeszkodzi w stworzeniu letniej aury :) Pogoda dzisiaj dopisała, zdjęcia byłyby rewelacyjne, napaliłem się na ten projekt, jak szczerbaty na suchara, więc niedosyt, który pozostał muszę jakoś odreagować.
Na pierwszy strzał idzie Corollka Styka, foty jeszcze z zeszłego roku, ale wywołanie już tegoroczne :)


fotografia siemianowice

fotografia siemianowice


A na drugi 'odreagowujący' strzał idzie Coma, która za dwie godziny zatrzęsie zabrzańskim Wiatrakiem. Mam nadzieję, że światłem posteruje obsługa Wiatraka, bo inaczej znowu foty będą z dupy :P