wtorek, 1 stycznia 2013

Ga-Pa (2)

Żyjecie po wczorajszych baletach? Trochę dziwny to Sylwester bez śniegu...
Małyszomanię dawno mamy już za sobą, ale skoki narciarskie nadal zajmują chyba dosyć ważne miejsce w ramówce telewizji publicznej. I tak dzisiaj ponownie mogliśmy oglądać obrazki z Garmisch-Partenkirchen, które na krótko odwiedziłem w 2011 roku.
Dzisiejsza pogoda nastrajała całkiem nieźle, więc w celu podtrzymania pozytywnych doznań proponuję mały zestaw z wiosennej podróży do tego miasta:)A tak wygląda bula z góry;)
niedziela, 30 grudnia 2012

MKFK - podróż do przeszłości

Na życzenie moich wiernych czytelników;) znalazłem zdjęcia, dzięki którym 'jakiś czas temu' zdobyłem III-cie miejsce w MKFK, o którym pisałem w poprzednim poście.
Popełniłem je bodajże w maju 2008 roku w trakcie wizyty we Francji.


fotografia siemianowice


fotografia siemianowice
to jest jedno z moich ulubionych zdjęć:)


fotografia siemianowiceJest to dworzec TGV znajdujący się przy lotnisku Saint Exupéry pod Lyon'em. Miałem wtedy jeszcze Nikona D40x z obiektywem 18-135 i chociaż dzisiaj z pewnością inaczej podszedłbym do tematu, to te zdjęcia nadal budzą we mnie ciepłe wspomnienia i cieszę się, że wtedy zostały docenione przez jury konkursu.

Z nieznanych mi przyczyn była to niestety ostatnia edycja tego konkursu, ale gdyby ktoś go reaktywował, to sądzę, że nasz nowy katowicki dworzec z pewnością pojawiłby się na moich zdjęciach. Kto wie, może nawet zagościłby na wystawie pokonkursowej w Szczecinie? ;)